Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem co to vymazala kaca?

volala mi kamoska. strasne rychlo hovori ledva som jej rozumel ale povedala minieco taketo. hrala sa s regitrami lebo po starte okien sa otvarali my documents a spustal sa regedit. nasla vraj v registroch nejaky subor init(nieco).exe ktory ked spustila cez cmd tak sa otvorili my documents (divne). tak ho zmazala a teraz okna po nabootovani pridu az po pracovnu plochu ale ikonky uz nevykreslia...win sa zacne hned odhlasovat a vypne system.
viac info som z nej nedostal;o).
fakt netusim co sa jej podarilo z tych registrov vymazat a hlavne ako to opravit.

tak to je haluz. navigoval som ju pomaly cely hokej po telefone ale ten win sa sprava dost cudne. do recovery konzoly sme sa este dostali skusila fixboot aj fixmbr ale pri pokuse o repair nenajde instalator predchadzajucu verziu windows co je dost pekna haluz;o)

nicmene pokud je k dispozici nejaky kompik a vedelo se ze se smazal userinit v registrech (coz zrejme ano podle popisu problemu, taky se mi to stalo :o) ) tak staci pripojit HDD na nejaky funkcni kompik a normalne si pod regeditem nacist poskozene registry toho druheho kompu a v klidku to opravit. Je to imho rychlejsi nez reinstall.. i kdyz reinstall nikdy neni na skodu :)