Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vývojové studio - C#

Zdravím, sháním vývojové studio pro psaní v jazyku C# pro komerční využiti. Potřeboval bych, aby v něm byla i podpora práce s databázemi. Děkuji za rady

Áno, ale nie je zadarmo. Zadarmo je len v Express verzii, ktorá niektoré veci, medzi ktorými je aj podpora práce s databázami, nepodporuje. Visual Studio je aj v Express verzii možné použiť na komerčné projekty.

Čo presne očakávaš od podpory práce s databázami?