Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mazání koše (např.) po 30 dnech

Dobrý den,

měl bych dotaz ohledně koše ve WIN, zda jde někde v systému, nebo pomocí jiného programu nastavit, aby se z koše mazaly soubory sami, třeba po 30 dnech nepoužívání apod. (jako to jde nastavit na emailu). Kolikrát jsem smazal, co jsem za týden potřeboval, takhle bych nic mazat nemusel.

mám win xp SP3

Více doufám nepotřebujete. Předem moc děkuji za odpvědi, vím že zde si víte rady se vším.

Honza K.

když nechcu věci přesouvat do koše, mažu "shift+del"
co smažu "del" je tak málo, že mě netrápí ani obvyklý vyhrazený prostor 5% z disku.
nemažu nijak pravidelně, jen z estetických důvodů mě irituje ikona bordelu v koši. proto u takového pc obvykle automaticky volím "vysypat koš", aniž bych zjišťoval co tam bylo.

funkci koše můžeš v jeho vlastnostech pro zvolené disky vypnout, pak ho nebudeš muset řešit.