Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vista - aktualizace

Koupila jsem si notebook s Vistou (doteď jsem měla jen XP). Chtěla jsem se zeptat, zda se nedá nějak nastavit, aby si PC sám mazal staré neaktuální aktualizace?
A ještě jeden malý problém - již dva dny se pokouší aktualizovat a nainstalovat SP 2, ale pak nachlásí chybu. Nevíte, co s tím??

No, mám ten notebook asi týden. Prakticky nic jsem tam neinstalovala a mám zaplněno 40% HDD, což se mi zdá trochu moc a když se podívám na historii stažených aktualizací, tak je jich tam neskutečně moc. Tak nevím, jestli je mohu smazat, myslím, že ty aktualizace tak zaplácly HDD.
No, stáhne se 50%, a pak zahlásí, že aktualizace nemohla být stažena. Zž to tak udělal asi 3x a vždy jen u toho SP2, jiné aktualizace se stáhnou v pohodě.

Pokud nechceš mít děravý systém, tak tam ty aktualizace musíš nechat. Ale aby ti aktualizace zabraly 40 % disku, tomu bych věřil jenom v případě, že máš extrémně malý disk.
Zkus si SP2 stáhnout a nainstalovat ručně odtud:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?di splaylang=cs&FamilyID=891ab806-2431-4d00-afa3-99ff 6f22448d
nebo pokud bys náhodou měla 64bitový systém, tak odtud:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?fa milyid=8AD69826-03D4-488C-8F26-074800C55BC3&displa ylang=cs