Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OEM verzi windows vista na virtual boxu

Zdravim, dotal jsem OEM verzi k notebooku dell a jelikoz na nativnim systemu mam skolni system a potrebuji vyvíjet jeden komercni program potrebuji pro to i system... je mozne to aplikovat timto zpusobem? Pujde mi i OEM verze na virtual boxu. Diky

microsoft nerozlišuje,či je systém vo virtuálnom alebo normálnom prostredí,pokial je oem verzia aktivovaná ako virtuálna,nemôže už byť znovu použitá ako normálna inštalácia a opačne,okrem toho licenčné podmienky home basic a podobne osekaných verzií nepripúšťajú použitie vo virtuálnom prostredí vôbec.