BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Může být poškozený filesystém, systém, nebo hw příčina - třeba špatná kšanda, odcházející disk apod.
Bez bližších podrobností se nedá poradit.
Alebo sa zapina prilis casto funkcia Desktop CleanUp ci ako sa to vola. Ked autor tvrdi, ze mu miznu data a nasledne napise, ze mu zmizla ikona z plochy, proste no comment.
Ne ne - schválně si to pusť - tohle za prvé samo nic neudělá a za druhé zástupce pouze přesune do složky na ploše, v žádném případě nic nemaže.
Ale presun do zlozky je predsa pre BFU "zmiznutie" :)
</joke>
<joke> preco ma blondinka na monitore nalepeny kus lepacej pasky? Lebo pod nou je ikonka Wordu ktora uz nefunguje
BTW. tipujem to na vir...