Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Modrá smrt

Zdravim, potřebuju poradit poslední dobou mi v počítači házely všechny možné programy chybu, padaly mi hry a instalace softu nefungovaly až se začala objevovat modrá smrt. Počítač jsem komplet zformátoval a znovu naistaloval (nelegální) wokna, ale problém přetrvává.. nikdy dřív jsem se s tim nesetkal na starym kompu mám ty samý windowsy a vše je ok teď má pc měsíc a všechno se mi na něm hroutí. Celý měsíc počítač v phoo fungoval až teď se to začlo srát vzhledem k zformátování vylučuji přítomnost viru, někdy mi v modré obrazovce naskočí cosi s kontrolou Ram ale nevím jak to otestovat nebo jak postupovat abych to nějak vyřešil.. Budu rád za každou pomoc

Nj ale když mě nejde naistalovat ani nero třeba, tak nevim jak ten Memtest vypálim..
p.s. chyba tam nějáká naběhne v podobném tvaru a závorce jsou další tři ale někdy to naskočí jen na okamžik to ani nestihnu opsat nebo tak a když to tam naskočí s tou kontrolou Ram znbamená to že bude problém pravděpodobně s tím?