Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zjistit adresu flash

Potřebuji radu, jak v IE8 zjistit adresu poskytovatele flashové reklamy na stránce. Při kliknutí pravím myšítkem se mi nezobrazí obvyklé "Vlastnosti", ale jen nabídka flash playeru - zvětšení, zmenšení, kvalita, opakování, atd. Díky

Teoreticky: IE8- Nástroje/Nástroje pro vývojáře. A v něm najít/najít kliknutím.

Ovšem existují flash odkazy, které se nahrávají přes flash player a pro běžný prohlížeč (ie, firefox) nebudou viditelné.