Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MediaCoder 0.7.1 - převod .wmv do .avi

Chci převést toto video do XviD -

Video
Formát : VC-1
Codec ID : WMV3
Codec ID/Info : Windows Media Video 9
Codec ID/Hint : WMV3
Description of the codec : Windows Media Video 9 - 2-pass CBR

V MediaCoderu zadám na kartě Audio :
Zdroj - MPlayer
Enkodér - Lame MP 3
Převzorkovat - Originál

Na kartě Video :
Formát - XviD
Mode - Bitrate based
Zdroj - FFMpeg
Enkodér - FFMpeg

Dám Start - skočí hláška : The testing phase has failed.Do you still want to process the whole file ?

Prostě mám něco špatně nastavené.

FFMpeg mám nainstalován Nerem.

Tak se povidlo. Opravdu to video bylo takový neuspořádaný.
-----
Postup:
AsfTools www.asftools.de
stáhnout, spustit, najít video a přetáhnout ho do seznamu dole. Vybrat basic repair (stačilo tohle šudlátko - na advanced nedošlo) a uložit - za pár vteřin uloženo.

Opravený video načíst v media coder: Audio/Video zdroj AviSynth, záložka AviSynth - DirectShowSource a zbytek si nastav jak potřebuješ. Kontroluj převáděné video pomocí třeba VLC - jelo mi to parádně. To byl můj postup. A myslím že teď už by to načetl i bez avisynth.

Dopadlo to následně - oprava jela asi 20 minut,pak se to takhle zastavilo -
http://img12.imageshack.us/img12/8168/screenue.jpg
a je konec,jen bliká dole kursor _

Zkusím ještě Advancet repair,ale moc si od toho neslibuji,po zaškrtnutí Fix Time codes to píše
CH:5A03, 0 0, Bad chunk signature!
CH:910E, D3 29, Bad chunk signature!
CH:910F, 73 1A, Bad chunk signature!
CH:9110, 0 0, Bad chunk signature!
File Closed

Takže už nevím ...