Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Internet Explorer - chybová hlášení

Zdravím, pokaždé když zapnu net a po ukončení práce ho zavírám ať už celý nebo jen záložku, pokaždé se mi tam objeví hláška "Program Internet Eplorer přestatl pracovat". Poté začně Windows program ukončovat sám a hledat chyby. Vždy to skončí tak, že mi napíše, že hledá řešení a poté se objeví tabulka:
"Problém způsobil, že program přestal správně fungovat.Systém Windows program ukončí a oznámí vám, zda je k dispozici řešení" Dám - Ukončit program a zavře se buď jen záložka nebo celý prohlížeč.

mohl by jste mi prosím někdo poradit?

Děkuji

Ještě k tomuto problému bych chtěla podotknout, co jsem zjistila za odpozorované vlastnosti - když pustím prohlížeč bez doplňků, funguje jako předtím a žádné chybové hlášky ani problémy se zavřením okna nemám.

Možná je to nějakým doplňkem, ale jak zjistit kterým?

Díky