Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jde na pc zjistit, jakými nicky se kdo přihlašoval do diskuzí, emailů a chatů, když vymaže nick v na

Ahoj, potřebuji poradit. Když se někdo na mém pc přihlásí třeba na chat lide.cz, jak zjistím, jakým nickem se přihlásil? Když to z našeptávače u přihlášení vymaže? Jde to někde, prosím, zjistit? Někde v historii v pc? Je tam jen, že bylo přihlášeno na lide.cz, ani v adrese to není. Prosím, poraďte, jestli se to někde v pc ukládá a kde to najdu a jak, děkuji moc, Sarah.

Zkus toto:

http://www.nirsoft.net/utils/internet_explorer_pas sword.html
passwordfox.html

Pokud to tam není - pořád existuje index.dat pokud se jedná o veškerou historii navštívených stránek - to budeš muset pohledat ručně a jméno tam nebude, jen adresa - http://www.softwarepatch.com/software/indexdat-sec urity.html. Protože třeba tady, pokud edituju svůj profil musím na stránku 357166827-kmochna , třeba se dopustil chyby a na tohle zapomněl. :-)

Měla by to být automatika.
----
No a co máš za problém? Jediný údaj, že se někdo lognul je na lide.cz, nikde jinde. Takže znova: bylo to z tohoto počítače? Není tam třeba na lide, že ti ukáže IP adresu připojení z toho dne?
Pokud máš podezření ze zneužití účtu, rovnou změň hesla a zkontrolovat PC na škodnou (včetně tvého mladšího bráchy)
Pokud ten účet patří někomu jinému, tak cti soukromý.