Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno USB

zdravim chtel jsem se zeptat kde by se dali stahnout ovladace na USB. diky

Buď pište výstižné nadpisy nebo nepište dotazy vůbec - už jsem je opravoval asi 5x, po šesté nebudu. (host)

omlouvam se. ptam se z toho duvodu protoze mi prestal fungovat externi HDD a ted se ukazala hlaska.
(One of the USB devices attached to this computer has malfunctioned,and windows does not recognize it.For assistance in solving this problem, click this message.)
a tak jsem chtel jen preinstalovat ovladace na usb.
jinak externi HDD je verbatim 2.5" 250GB.
windows mam media center 2005.