Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ktery z techto notebooku do 30000Kc?

Ahoj, vybiram notebook do 30000Kc. Mel by byt na beznou kancelarinu, www, filmy. Cestovat se s nim moc nebude, spis nahrada desktopu. Zatim vybiram mezi temito, pokud doporucite dalsi, budu rad. Dekuju predem, M.

IBM ThinkPad Z60 Cel-M370 / 512MB / 80GB / DVD±RW / BT / 15,4" / 12mes.zaruka, 30 880 Kc
ASUS A3AC-5004 P-M740-1, 73GHz / 512MB / 60GB / DVD±RW / 15" / 24mes.zaruka, 26 334 Kc

asus ma najlepsi pomer vykon/cena/spolahlivost zo vsetkych nb. tu spolahlivost som tam dal kvoli aceru ktory je sice lacnejsi pri rovnakej konfiguracii ale o spolahlivosti moc reci byt nemoze;o).
v poslednej dobe vsak asusu slape na paty trosku fujitsu-siemens hlavne u low-endov. takisto dobra volba

Ja mam IBM a jsem s nim spokojeny. Hlavne proste ta kvalita zpracovani je opravdu na urovni, i kdyz mam R50 coz je lowend. Mezi temi co si uvedl je tezke rozhodnuti kazdy ma plusy a minusy.
Takze asi takhle:
IBM
(+)
- displej (15,4 je dobre na filmy)
- vetsi hdd (pokud to ma nahradit desktop, tak radeji vetsi hdd nez rychlejsi procak)
- kvalita provedeni
- kvalitni klavesnice
- svetylko v ramu se hodi
- skvela softwarova vybava (utility od IBM)
(-)
- cena
- slabsi procesor (coz u kancelarskych praci nemusi tak moc vadit)

Asus
(+)
- cena (za ten rozdil v cene muzes treba dokoupit vetsi RAM)
- procesor (Pentium M umi menit frekvenci a tim i spotrebu energie => vetsi vydrz baterie)
(-)
- mensi hdd
- displej

Tezke rozhodnuti :)