Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zasekavanie Asus X51R s WXp

Problémy sa prejavujú najmä v prípade napájania notebooku z batérie, pri napájaní zo siete problémy zmiznú alebo sú menej viditeľné.
Počas práce dochádza k neustálym drobným výpadkom prejavujúcim sa ako krátkodobé zamŕzanie. Najviac viditeľné je to pri práci s internetom (pripojenie cez wifi - signál je výborný), kedy prestane načítavať stránky, pri zapojení web kamery je obraz neustále prerušovaný a sekaný. Taktiež pri behu ostatných aplikácii, aj keď v menej viditeľnej miere. Notebook sa po krátkom prerušení činnosti sám rozbehne, na odstránenie problému nepomáha ani reštart či zmena nadstavení v napájaní, jedine zapojenie AC adaptéra.
Taktiež napr. aplikacia Google earth nedokáže bežať plynulo, neustále ju krátkodobo seká a ide strašne pomaly - tu je jedno či je napájaná zo siete alebo z betérie.
Na odstránenie problému som skúšal aj novú inštaláciu XP, ale bez úspechu. Neviete niekto, v čom by mohol byť problém? Za každú radu ďakujem.

Zostava: Asus X51R - AP137, Win Xp, 512 Ram

Nemyslim si, ze problem je sposobeny upchatymi rebrami. Ak by hej nemusis nic demontovat, vacsinou staci pouzit silny vysavac.
Problem vidim v tvojom profile, ktory mas nastaveny v power4 gear. Pri vypnuti z nabijacky sa ti procesor podtaktuje na cca 600-800MHz a nestiha zvladat vsetko co mu nalozit. Riesenie je zmena profilu na high performance alebo pouzitie ineho programu...ja osobne pouzivam Notebook hardware control 2.0.

s profilom som sa skusal hrat uz aj ja,dokonca som odinstaloval power4 a nechal to len na win ale nejaky uspech to nemalo. a dalsia vec je, ze zapnutim zdroja sa vsetko nevyriesi, napr. google earth seka aj tak (aj ked to moze suvisiet s niecim inym....)