Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nestažené aktualizace

Čus odborníci.Jenom se chci zeptat,kámoška má zhruba půl roku nestažené aktualizace od Microsoftu.Když je ručně všechny nainstaluje nestane se nic?
Myslím tím zkolabování systému atd.Má Vistu.Děkuji

Hele moc si tím nepomůže. Měla by si stáhnout Service pack1* a Service pack 2*, ten vyšel na konci května, má 400-700mb dle verze a potom stáhnout aktualizace z internetu - ty co sou potřeba. Pravěděpodobně ty její aktualizace teď už nejsou na nic a nejsou po nahrátí sp2 potřeba. Navíc za půl roku bude 20 nových, které tam nemá.

* pokud tam ty SP nemá