Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Úplné vypnutí ochrany v IE7

Hezký den,
vím, že je to hloupá otázka, ale už opravdu nevím, kde co povypínat, aby mi v IE7 stále nevyskakovala nahoře nudle, že "z důvodu ochrany zabezpečení aplikace IE zakázala této webové stránce spustit skripty nebo ovládací prvky ActiveX...."
Vtip je v tom, že IE7 na netbooku používám výhradně k psaní a testování webových stránek OFFLINE, tudíž toto zcela zbytečné varování mě neskutečně leze na nervy a zdržuje, protože každé přepnutí na jinou html stránku vynutí znovuvyskočení tohoto okna 3-[ . Nabízí mi to další možnosti, ale totální vypnutí tohoto otravování ne a ne nalézt. Když všechny ActiveX prvky i scripty povolím, zase to řve, že nastavení ohrožuje PC a kam mám kliknout na zlepšení zabezpečení, o které nestojím.
Chci prostě a jednoduše, aby mi ŽÁDNÉ VAROVÁNÍ od IE7 nevyskakovalo (IE6 mám pouze v balíčku testovacích verzí, tam tento opruz nehrozí).
Prosím poraďte :-[
Děkuji předem!

Teprve nedávno mi došlo, že já vlastně skript na stránkách používám: a to soubor csshover3.htc z knížky "333 tipů a triků pro CSS" od Martina Domese. Je nějaká možnost, jak IE7 domluvit, aby si tohoto konkrétního skriptu nevšímal? Jiný tam už opravdicky není :-)
Děkuji!

v nastavení ie sama vidíš, že má různé stupně zabezpečení podle zones.
ovšem stejně musíš předpokládat u koncových uživatelů, že tvoje stránka spadne do "zone internet" - a tam buď ráda že budou mít nastavené jen nevytuněné default, čili povoleny všechny škodlivé skripty.

ano, testování bezpečnosti a použitelnosti na lokálním 127.0.0.1 je naprostá blbost.

p.s.: co to je za hnusného psa v tvém avatataru?