Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pripajanie sa do inej pc siete

caute.mam notebook,kt.je kazdy den napojeny do siete v robote a je tam zdielane pripojenie na internet.chcem sa spytat,ze ked ho doma napojim na pocitac ci sa to nastavenie,kt. sa uplatnuje, ked je NB napojeny na siet v robote, nevymaze.myslim tym ze ked ho dam do inej pracovnej skupiny ci ako sa to vola.v robote sa stahuju velke data a doma to chcem len skopirovat do PC.dik:beer:

no...lenze ta siet je vytvorena v robote.moj foter sa tam len kablom pripoji a hned je tam..a teraz som dal na domacom PC prac.skupinu aka je aj v NB,teda WORKGROUP.ale na NB mi napisalo ze nema k tomu prava pripojovat PC do siete alebo nieco take.btw,ked sa v NB vytvori nove sietove pripojenie,to co tam je sa nevymaze,ale bude tam dalsie,nove,vsak?sorry,ze sa take sprostosti asi pytam:-/