Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přesunutí mailu z doručené pošty do odeslané u Gmail

Nevíte nikdo zda jde nějak přesunout určité emaily z doručené pošty do odeslané u Gmail ? Já jsme na to nepřišla a ani v jejich nápovědě nic takového není.U seznamu to šlo,ale již po druhém pádu kdy se mi u něj ztratili určité maily bez možnosti obnovy u něj definitivně končím.Díky Vám všem za pomoc

Ráda bych totiž při přechodu měla i v odeslané vše co jsme odeslala než to jen někde archivovala abych v tom neměla zmatek.Ona totiž jde importovat jen doručená.Jsem asi složák,ale ráda bych to nějak udělala,ale koukám,že to budu muset oželet.Používám více počítačů při mé práci a tak ten poštovní klient u mne a mé práci neuspěje.Děkuji

Jetli pouzivas Operu, zkus to s ni. Je to jednoduchy a emaily tam jen oznacis a pretahnes kam chces. Pokud ji nechces instalovat, tak si stahni portable treba tady www.opera-prehliadac.com a udelej to s nim. je to zalezitost par minut.
Navic ted jsem to zkousel primo v Gmailu a tam to jde taky presunout. Jen to oznacis a pretahnes kam chces. Pouzivam IMAP. S POP3 to pujde urcite v Opere, ale jestli na Gmailu nevim, ma to jiny slozky a zkouset se mne to uz nechce.