Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem film - pri stahovani se mi delaji dva soubory

ahoj, kdyz stahuju film napriklad ve firefoxu, tak se mi na plochu delaji dva soubory a jeden z nich si rovnou muzu pustit a sledovat uz to, co se mi z toho filmu stahlo..ale kdyz mam chrome, tak se mi tam dela jen jeden soubor a pres ten to spustit nejde, nevite, kde najit ten druhy ??
Změna předmětu, původně: film (LaKr) (Kráťa)

Hele, ten jeden je dočasný soubor, který po dokončení FF smázne - to je proto , když stahování skončí s chybou aby sis nezasíral comp. Koukat se na filmeček hned při stahování je blbina, protože přehrávač ten soubor zabere a stahování nemusí skončit dobře. A stahovat na plochu je fakticky fuj.

ahoj lidi ..... potrebuju poradit . kdyz jsem mel jeste starej google chrome tak jsme si stahoval filmy a rovnou sem si je i poustel za pomoci Divx , ale ted jsem inovoval google chrome ze 7čky na 8čku a filmy mi nejedou .... Jakto ??? a neni to divxsem protoze sem to skousel i v BSplayer a tan uz to taky nechce prehrat pri stahovani ..... pomos prosim !!!!!! odpovidejte i na m.ripacek@seznam.cz