Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem UPGRADE Notebooku.

Rád bych upgradoval NB, procesor, graf. kartu a ram.

Procesor mám Typ CPU: Mobile AMD Turion 64 ML-32, 1800 MHz (9 x 200). Typ pouzdra 754 Pin uOPGA. a chtěl bych to upgradovat na amd-athlon-a64-3200-d43929.htm. Je to možné? Nebo jsou i jiné procesory? Jiné jsem nenašel.

Grafickou kartu mám: ATI MOBILITY RADEON Xpress 200 Series 128 MB a Typ sběrnice = PCI. Existuje nějaká, kterou bych to mohl nahradit? Nenašel jsem žádnou.

Paměti RAM mám: Typ sběrnice = DDR SDRAM. Šířka sběrnice 64 bit. Mám dohromady 1GM RAM. Jeden modul: Název modulu
Nanya NT512D64SH8B0GN-6K 512MB. Rychlost paměti= PC2700 (166 MHz). Můžu to nahradit tímto http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=3553 9?

Moc děkuji za odpovědi. Nejsem v tom zběhlej. :-[

Navyšovať RAM ak používaš XP neprinesie temer nič, CPU upgradneš jedine niečo odtiaľ:

http://www.amd.com/us-en/Processors/ProductInforma tion/0,,30_118_1260_13851%5E12658,00.html

max 2.4 GHz, je nutné overiť či BIOS CPU pozná na webe výrobcu, ak sa vyrábal tvoj model aj v silnejšej variante s niektorým z týchto procesorov tak to bude bezproblémové, otázna je ale efektivita, dosiahneš nárast výkonu 25-30 % za cca 500-800 Kč, túto sumu tipujem za CPU z druhej ruky.
čo v reále nič moc