Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Statistika do Winampu

Neexistuje nějaký plugin do Winampu dvojkové řady, který by sledoval, zapisoval a dělal statistiku z toho co přehrával? A mohl tak ukázat nějakou "hitparádu" nejhranějších písniček?
Toto třeba umí MediaMonkey, ale tento používám jen někdy - pokud potřebuju vyhledat nějakou písničku tak to hledám v něm a pouštím z něho přes Winampu, ale drtivou většinu písniček pouštím v průzkumníkovi, takže nic.

Nebo pokud existuje jiný přehrávač, který toto umí, tak klidně nahoďte jméno, ale musí splňovat tyto pro mě nezbytné podmínky:
1. Musí umět běžet pouze v oznamovací oblasti - dole na hlavním panelu mezi ostatními aplikacemi ho nechci vidět - mám pro to své důvody - nechce se mi jej po dohrání písničky vypínat.
2. Musí umět startovat minimalizovaný v oznamovací oblasti.
3. Musí pro něj existovat plugin pro ovládání přes multimediální klávesnici - od dob multimedialních klávesnicí na winamp vůbec nesahám a ani ho nevidím, vše běží minimalizované v systray a ovládám ho přídavnými tlačítky.

Tohle
www.mexp.dk
je MEXP plugin do Winampu. Zkousel jsem x ruznych veci, ale s timhle jsem maximalne spokojeny. Je to vlastne databaze skladeb, muzes v ni vyhledavat, tridit, spoustet... Stejne jako Winamp ji muzes mit v tray, Winamp muze byt trvale minimalizovan a vse lze ovladat z okna pluginu. Pro ty, kdo maji radi obrazky, lze alba doplnit treba i obrazky obalu. Kdyby nic, tak za vyzkouseni urcite stoji. Zajemcum muzu poskytnout vlastni cestinu.