Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Internetové připojení

čau.potřeboval bych radu.nainstaloval jsem novej systém,i ovladač síťového adaptéru.na síti lan mě pc internet funguje a když se připojím přez kabelovku tak nic.musím něco nainstalovat nebo změnit připojení?díky za rady.

a jak sa pripojuje "cez kabelovku"? Strka nieco do USB alebo jaky kabel strka kam? (bude na tom nejaky napis - znacka/typ).
Na USB modem treba ovladace, a na nejaky cez LAN by mohlo byt nutne nastavit v TCP/IP staticku IP/masku siete alebo DNS servery apod, zavisi od konkretnej situacie a od toho co mu jeho provider dal na papieri ze ma mat nastavene v PC (ak to je cez LAN).