Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Polámaný ZoneAlarm?

Mám problém s FW ZoneAlarm, pokud třeba něco kopíruju z FTP serveru o větší rychlosti, např. 30 Mbps, tak PC jede strašně zpomaleně, a skoro 100% CPU zatěžuje proces vsmon.exe patřící Firewallu ZoneAlarm.
Je to v pořádku? Nebo je ve firewallu něco polámaného? Nebo někde jinde? Je to docela nepříjemný problém, i přepnutí mezi průzkumníkem a internetovým prohlížečem trvá pár sekund.
Dá se to nějak ošetřit?
MS Windows XP SP2

Mirek se chvástá těma 30mbs. Asi si nekopíruješ jako on soubory doma na síti přes FTP....U většiny lidí se zpomalení projeví asi en při kopírování přes síť.