Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mám ducha v pc či skřítka,co krade

Tak jsem se rozhodl konečně sformátovat pc páč se nepřišlo na jednu mojí nevyřešenou otázku odpověd stáhnul jsem si ovladače free programy nějaký nějakej ten antivir service pack 1,2,3 a pár dalších potřebných věcí ..tak se mi objevila aktualizace xp rikam si proc ne tak jsem si aktualizoval xp co kdyby se na me usmalo stesti a problem se vyresil ale ty veci co jsme stahnul zmizeli ani bajt jsem nenasel tak jsem koukal pres TuneUP jestli jsem to omylem nevymazal a tam nic nebylo takže vážně super :( ....pokud někdo víc jestli se to někomu stalo ad poví jen mě zajíma co vedlo k důvodu odcizení
Není to žadnej žert
Ale pravda
Sám si to nedokážu vysvětlit
a Kdybych to vymazal vím o tom bylo toho aspon kolem 700 mb myslím možná víc
V koši to taky není
Děkuju ta pevný nervy a prosím žádný nadávky a urážky děkuju
Jinak mám xp home edition service pack 3

loading...

a problem se vyresil ale ty veci co jsme stahnul zmizeli ani bajt jsem nenasel tak jsem koukal pres TuneUP jestli jsem to omylem nevymazal a tam nic nebylo takže vážně super :(

No jestli myslíš aktualizace přes automatické aktualizace, tak ty "instalačky" jdou do dočasného adresáře (skrytá složka na disku, kde je win) a pak se mažou.

Pro mě to kravina není :) ale dost důležitá věc ..popravdě ono to není takový jak to zní stahnul jsem něco mnohem vetsiho dulizitejsiho ale to se tady nesmí říkat ... proto s tím tolik nadělám --- a ty věci po reinstalovaní byla jen takova záminka pac tyhle veci resim vetsinou na googlu v anglictine a skusil jsem tady stesti

Jen mě zajímalo jak mohl zmizet tak velky soubor aniž bych něco udělal
Jo reknu nekomu :D urcite si najde cas ....
Na zacatku jsem se zminoval ze me to jen zajima cim to muze byt ;-)

Tím jak jsem řek,že ty věci řeším většinou na googlu v Angličtině.JE pravda... Ale jako že na zahraničních forech většinou mám štěstí,že něco najdu něž naa českých :)

Např v češtině mi to najde 2 stránky bez odpovědi
a Prohledat celý web mi to najde xx stránek logicky :)
Akorát jsem si chtěl urychlit odpověd na to,co se mi stalo :)