Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde stahnout akcelerovaného Blood nebo Shadow Warrior ?

Ve WinXP mi tyto staré (DOSovské !) hry nejedou a nebo nefunguje zvuk.
Doslechl jsem se, že je možné tyto hry stahnout s Glide patchem !
Reaguji na: www.zive.cz/poradna/SubChild.asp?Qst=245832&EXPS=% 22BLOOD%2A%22+AND+%22DOOM%2A%22
Tam jsem našel dost zajímavých odkazů, ale žádný konkrétně na stažení takto patchlé hry.
Můj dotaz tedy zní:
Neznáte linky, kde stahnu akcelerovaného Shadow Warriora, Blooda, Heretica a Hexena ?
Budeme pořádat LAN párty a pokud znáte odkaz na tyto akcelerované hry s funkčním zvukem pod WinXP rádi je oprášíme vyprášíme hromady potvor !
:-p

Uchhh. Takže to ještě rozvedu.
Neodpovídejte mi prosím tímto stylem: Nahraj si emulátor , nahraj si ovladače pro DOS na zvukovku atd..... ]:(
DOSbox znám a hry pod protected režimem na něm nechodí zrovna plynule!
Mimo to máme zájem o hry, které mají oblečený kabátek do nějakých alespoň základních novinek (Glide, Direct3D atd...).
Nejedná se mi o přímou resuspitaci těchto deset let starých her. :-|

3D akcelerace her, běžících na enginu Buildu, nestojí za nic.
Ze starých her je imho nejpromakanější Doom, včetně hudby v ogg/mp3.

Dlouho jsem hledal nějakou předělávku Dark Forces (1. FPS se Star Wars na PC), nakonec jsem narazil na downloads.shtml

Bohužel jsou hotovy jen 3 levely a práce na konverzi nějak stojí... :-/