Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Soutěž 11/2009 s Acronis

Po dva měsíce můžete soutěžit díky pochopení Acronisu o 3x plnou verzi
skvělého softwaru Acronis True Image Home 2010 a to v české verzi.
Tento poslední počin Acronisu se podle recenzí anglické verze silně přiblížil
k dokonalosti, což budete moci posoudit sami v CZ lokalizaci.
Stačí odpovědět na 3 nepříliš složité otázky.
Veškeré informace naleznete na stránce produktů Acronis: www.acronis.cz

Odpovědi opět na mail: soutez(@)poradna.net

1) Lze vytvořit v ATI Home 2010 zálohu HDD s OS Windows 7?

2) Podporuje ATI Home 2010 zálohování i na DVD-RAM?

3) Uveďte název režimu, který umožňuje vrátit změny po nepovedené instalaci softwaru.

Štěstí se usmálo na Gazzyho, Radka Z, Janu S,
výherce budu kontaktovat. Správné odpovědi:

1) Ano 2) Ano 3) Try&Decide
V případě 3. odpovědi jsem po konzultaci s Acronisem
uznal i odpověď Acronis Nonstop Backup, otázka nebyla zcela přesná.