Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde spustit windows

ahoj.nejde spustit pc.naběhne windows a asi za dve minuty zčerná obrazovka a pc se restartuje ato pořád dokola.nejde ani obnova systému ve stavu nouze ,obnova se nemůže dokončit.po chvíli opět se pc restartuje.Díky za pomoc

Mno, podivat se, jestli nemas na zebrech chladicu chuchvalce prachu a ty (jsou-li) vyfoukat. V zapnutem stavu zkontrolovat, jestli se toci vsecky vetracky (procesor, grafika, severni most /je-li osazen/, zdroj). Timto eliminujeme prehrivani. Osobne soudim, ze se s tebou louci zdroj, ale to jako laik asi neobsefujes (pujceni od kamose jineho PSU a vymena na zkousku). Totez se nejspis tyka i kontroly pameti a scandisku systemoveho oddilu. Urcite mas nejakeho znalejsiho kamarada, ktery tyto (mnou popsane) procedury provede za tebe.