Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lagování a sekání počítače

dobrý den, před necelými třemi týdny sem dal opravit počítač od virů. Z čista jasna se mi ale teď opět seká. Obvykle zvuk a myš, která se jako kdyby mírně zasekává. Také když chci překopírovat soubory z cd tak to trvá i klidně dvě hodiny ( jedná se o dvou gigabitový soubor ). Vše sem projel antivirem trojan hunterem i ad-warem a potíže dále přetrvávají. Mám nod32 a na můj počítač stále furt něco ůtočí. Žádné stránky kde by se měli viry nacházet nenavštěvuji. Děkuji vám za radu, alespon bych chtěl vědět jak se ten ,,vir'' jmenuje nebo nalézt řešení. PS: mohou se přes torrenty stahovat viry a je to bezpečné?

Myslím, že jsi to měl prolezlé od veškerého sajrajtu tolik, že to už do pořádku nedáš.

To příšerné slovo "lagování" sis mohl odpustit, když jsi použil slovo sekání...

Ještě k tvému PS - ano viry se přes torrenty stahovat mohou, i když mi není jasné proč to chceš zkoušet. Jak s nimi pak naložíš je už tvoje věc :-)

Udělej si čistou instalaci...