Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ICQ - ruský spam

Nebudu prvni kdo se na to pta - po ICQ se mi rozesilaji odkazy na ruske stranky. Obcas mi nekdo napise co mu to posilam, pritom ja nic:-) Jako AV mam NOD32, ten nic nenasel. Jako IM pouzivam Mirandu (verze 0.7.1 Unicode) s pluginem Stop-Spam. Vite jak s tim zatocit?

jednou jsem sledoval kámošovo icq... přihlásil se vše ok byl zelený a najednou přišla ta zpráva a hned byl off a jak jsem mu napsal tak hned že tam vůbec nebyl. Ono to není jen o "obraně" v pc ale i o heslu k icq. Mě jej taky prolomili ale hned mě pár lidí upozornilo a změna hesla a je pokuj. Takže pohni než ti ho oni změní.