Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení monitoru

Potřebuji (v budoucnu,proto takovýto dotaz) odpojit své LCD a připojit jej k jinému PC.
Mám XP SP 3, comp,ke kterému jej připojím má Win 2000.
Konektor na LCD je shodný.
Ten druhý comp má vakuový monitor.
Mohou vyvstat nějaké problémy ?

Ne.
Moze byt potrebne upravit rozlisenie a obnov.frekvenciu plochy (pravy klik na plochu - vlastnosti), ale to nepovazujem za "problem". pokial to pripojis pri vypnutom PC tak pri starte si to Win pravdepodobne upravia sami (ak nie tak strcit tam stary monitor a pravy klik na plochu - vlastnosti a nastavit rozlisenie take ake podporuje LCD monitor)

... nastavovanie obnov.frekvencie je vo W200 tiez presne tam kde u WinXP, tam kde sa meni rozlisenie kliknes na tlacitko rozsirene a obnov.frekvencia je tam na karte o grafickom adapteri. Zvycajne je tam nastavene default (u LCD by to malo byt 60Hz), mozes tam nastavit napevno to co je odporucane pre ten LCD monitor (u kazdeho monitora je to napisane v navode, s nastavenim 60Hz idu garantovane vsetky, u niektorych mozes nastavit 75Hz, ak to je uvedene v navode ako odporucane)