Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno chyba grafického subsystému

Dobrý den, mohl by mi prosím někdo poradit, bios hlásí jedno dlouhé pípnutí a dvě krátké, což jak jsem zjistil, tak je to chybová hlášky grafického subsystému. Bohužel vůbec nevím, co to znamená a jak by to šlo opravit. Počítač nelze spustit. Mohl by mi někdo jen tak stručně napsat, o co se jedná, případně nějakou radu, co s tím?

Děkuji všem. Karlos

Jo. Nejspíš ti odešla grafická karta nebo je jen vysunutá ze základní desky /např.po přemístění pc,kopnutí/. Většinou se to řeší tak že se ta karta skusí vytáhnout a vrazit zpátky a když nepomůže dá se tam druhá. Normální je jít s tím do servisu, ono poznat závadu podle pípání a koupit druhou grafiku aby to tím nebylo.....Jinak cena nové je od +-800kč podle provedení a potřebného výkonu.