Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Camera

Ahoj.Už zase otravuju.Přestala mi jit kamera v notebooku.Jenom mi to napiše GRAPH RENDER FAIL,a nic.Zkoušel jsem nainstalovat znovu ovladače ,ale nic.Notebook je toshiba ,ale na strance jsem nic nenašel.Moc tomu nerozumim.

je možne že jsem omylem smaznul nejake codeky.Četl jsem že to potřebuje:
Rozhraní DirectX® 9.0c nebo vyšší
Rozhraní DirectShow® VMR 7 nebo vyšší (musí být podporováno grafickou kartou a operačním systémem)
Rozhraní DirectShow® VMR 9 nebo vyšší (musí být podporováno grafickou kartou a operačním systémem)
Kde to prosím vas seženu?