Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ms Office 2007 - Zamrznutí aplikace při ukládání souborů

Potřeboval bych poradit od někoho znalého věci. Mám v PC nainstalován balík MS office 2007 a v aplikacích se mi nedaří uložit dokument. Jak přes tlačítko Office ( nefunguje uložení do klasického formátu, ani starších office ani do PDF ) ani přes disketu nahoře v menu. Vždy při pokusu uložit dokument celá aplikace zamrzne a pomůže pouze ukončení procesu přes správce aplikací. Jediná možnost jak se mi daří dokument uložit je, že přes pravou myš vytvořím nový např. dokument a po jeho dopsání dám pouze křížek k zavření aplikace, v tu chvíli se mě to normálně zeptá zda- li chci změněný soubor uložit, tohle jediné funguje, jinak si ani neškrtnu. Chci se proto zaptat jestli někdo neví jak tuto chybu opravit, aby ukládání fungovalo tak jak má. Celý Office jsem zkusil přeinstalovat, stáhl všechny aktualizace včetně obou Service Packů leč bez výsledku, stále stejný problém. Jsem občasný uživatel Office čili jsem co se týče defaultního nastavení nic neměnil kromě minimalizace Outlooku do System Tray. Ještě dodám, že jsem v Office spustil diagnostiku, ale ta hlásí že je vše bez problémů a že nic nenašla. Mám XP Service Pack 3. Neví tedy někdo co s tím dělat a jak to umravnit? Předem díky za každej nápad a prosím o případný postup pro blbce.

Já mám obdobný problém, ale spíše tročku záhada... Nejde mi v Office 2007 ve Wordu ukládat soubory. Ale tak, že když kliknu ULOŽIT nebo ULOŽIT JAKO, tak se vůbec nic nestane. Prostě ani to nezamrzne, ani zádná chyba, nic... Jediné co pomohlo, tak otevření wordu v módu winword /a. V tom případě ukládání funguje bez problému. Ale nevidím v tom jaksi řešení, pořád myslet na to, že prvně musím otevřít winword /a a pak můžu otevírat ostatní dokumenty doc, aby sli ukládat. Mám aktuální všechny aktualizace, systém Windows 7. Děkuji za pomoc...