Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Progressbar při načítání Windows XP

Zdravím, po reinstallu OS se před obrazovkou s logem Windows XP: Home edition a jejich windowsáckým progressbarem mi naběhne takový bílý progressbar, chvilku to načítá samotný OS a až pak mi naběhne ona zmíněná obrazovka, že to načítá Windows XP Home Edition. Čím to bude?

Mě se to na starým PC zobrazovalo taky a myslím, že to bylo kvůli nízkýmu výkonu. Protože když jsem pak pc předělal (ze starýho jsem vzal jen HDD) a nainstaloval windowsy (stejný CD jak na minulým PC) tak už se mi ten progressbar nezobrazoval