Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zmiznutie diskovych odielov

dobry vecer potreboval by som poradit.niekam sa mi stratili vsetky diskove odiely vratane jednotky c a disketovej mechaniky chcel by som preto poprosit o radu ako ich dostanem naspat mam win xp dakujem

nejasne je to, ze tento pocitac nie je ziadna "zlozka", nikdy nebola a nikdy nebude. Vyjadrujes sa nespravnymi vyrazmi takze nejasne je uplne vsetko. Takze ked chces aby ta niekto pochopil tak napis presne kam klikas a jak, a co presne sa ti zobrazi resp nezobrazi. A nepouzivaj pri tom vyraz "zlozka" ptz tym vsetkych meties.
A aj co presne vidis v tom disk managemente, ci su tam vsetkym oddielom priradene pismena (ptz tam sa daju priradit oddielom pismena ak pismena nemaju).

P.S. a hlavne napis ze kde "su vsetky", a hlavne co vsetky, ptz odpoved "no tam su vsetky", ma informacnu hodnotu nie nula, ale zapornu.

Napis presne co tam je, su tam nejake obdlzniky (kolko a jak usporiadane?) a nieco je u nich napisane (co?), "tam je iba zvazok c" je nezmysel, ptz tam je toho ovela viac. Dokial nezacnes pisat presne a vsetko tak to nevyriesis. Zavolaj si k tomu niekoho aby ti na to videl a vysvetlil ti to.

Alebo sem daj screenshot (ako vytvorit obrazok je v sekcii clanky niekde uplne na konci (bol to jeden z prvych clankov tu).