Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poradna a humor

Oproti poradně na živě.cz pozoruji 2 zásadní rozdíly:
1) Rozdíl v úrovni - odpovědi tady jsou mnohem lepší
2) Rozdíl ve smyslu pro humor - tady to připomíná spíš márnici a jediný, kdo to tady zatím zpestřil byl kupodivu Mixoun - viz jeho příspěvky thread.php, thread.php aj. Nepočítám příspěvky s vloženými vtipy o cigánech, myslím humor, který se týká poradny.

Každý humor zakázán? Jakto že tady jsou teda thready s vtipama? Nebo to není humor? :-p S tebou nemá cenu diskutovat, furt budeš jen brečet, jaký to je tady hrozný - a už ti bylo několikrát řečeno, že tě tady nikdo nedrží - přesto se sem stále cpeš. A mimochodem, nemáš ban? Takže jestli s těma provokacema a bezdůvodnýma útokama nepřestaneš, zařídím jejich smazání bez nějakého zbytečného vysvětlování.

O tom jak je to s thready s vtipama ti vysvětlil už v úvodním příspěvku. Není to ten správný humor poradny. Každý humor je hned považován za provokaci a za provinění se proti pravidlům, nebo za příspěvek, který nesouvisí s tématy poradny. Kdyby se obnovily všechny cenzurou smazané nebo upravené příspěvky, tak by tu byl srandy kopec. Za každý trochu odlišný příspěvek na který nemá moderátor náladu tu hrozí akorát tak BANán. Vím to z vlastní zkušenosti.
:-(:-(:-(

Máš kategorii Pokec, tam můžeš svůj humor realizovat (při dodržení pravidel). Sám dobře víš, že mnoho tvých příspěvků bylo neadekvátních a zcela právem smazaných. Takže si tu nehraj na andílka a stále ukřivďovaného, to je snad pod tvoji úroveň.

Příspěvek typu "Tak už jsem tu zas" byl určen asi pro Jana Fialu, který mě vyzíval na tomto threadu: http://www.zive.cz/Poradna/SubChild.asp?Qst=287434 &Main=56 , abych se sem pokusil vložit příspěvek, že se mi to prý nepovede, protože mám pernamentní BAN. Povedlo se a stále se vede. Promiň, ale Mirkovi thready nečtu, prostě ho memusím a když někoho nemusím, tak ho nečtu. To by se mohlo naučit více lidí a bylo by po starostech.
:-):-):-)

Je zajímavý, že tady všichni "ubližují" jenom tobě - ostatní problémy nemají. Nezdá se ti to divný? Neměl bys třeba hledat chybu u sebe? A znovu připomínám, když se ti tady nelíbí, tak tady nemusíš být. Tím tě nevyhazuju, jen to uvádím jako možnost.

Vždy jsem tvrdil, že všechno již bylo řečeno v Bibli anebo v Haškově Švejkovi. Tak v posledně zmíněném např.:

"Poslušně hlásím, pane feldkurát," poznamenal Švejk, "že je to hotovej nezmar, jako nějakej Boušek z Libně. Vosumnáctkrát za večer ho vyhodili od Exnerů, a vždycky se jim tam vrátil, že tam zapomněl fajfku. Lez jim tam voknem, dveřma, z kuchyně, přes zeď do lokálu, přes sklep do výčepu a byl by se spustil snad komínem, kdyby ho byli hasiči nesundali se střechy. Takovej byl vytrvalej, že by se moh stát ministrem nebo poslancem. Udělali pro něj, co mohli."

S tím bitím a tlouknutím jsi mi něco připomněl... nezkopali ho také? :))

Zase tady do mne kopou neznámí telepati proudem a snaží se mě paralyzovat či dohnat k infarktu (momentálně míří do srdeční krajiny). Olomouc v okruzích ulic Karafiátová 1, Komenského 9, Kosmonautů 29. Sousedé z Karafiátovy mne neustále udávají a i křivě! Radnice mi nechce povolit výměnu bytů. Dne 7. 1. 2003 mě v Olomouci u obchodního centra "Senimo" okradli! V pátek 10. 1. 2003 jsem na Karafiátově 1 v Olomouci omdlel! Vykradli mi 3x chatu. Dne 27. 1. 2003, mne okradli na Wurmově 4 v Olomouci – obchod jménem Au..., o 500 Kč. Ještě ten den zástřel na nohy + ukájení hlasů. Při sepisování zástřel na týl, do ledvin a do hlavy. Škodná mi kazí přístup na síť! V jedné restauraci na ulici Kosmonautů v Olomouci (nejde však o restauraci v hotelu Sigma), mi namíchali do jídla sperma nějakého blba. Některé servery mou zprávu mažou. 14. 3. 2003 mi pokazily emailovou poštu. Dne 15. 2. 2003 mi neznámí telepati zlikvidovali vysavač! Kopou také do mého psa a do kočky, kterým se tvoří podkožní nádorky a bradavice! Prolévám se minerální vodou Magnesií, odvarem z meduňky, spím v alobalové krychli, pojídám hořčíkové tablety, ale to vše mou situaci pouze zmírňuje... P. S.: Prosím všechny, kteří se Zkopaným sympatizují, aby tuto zprávu šířily sítí!

Takoví lidé skutečně existují. Těžko se dá vypsat, co jsem kdysi v nějaké putyce viděl, ale řvali jsme smíchy kdykoliv jsme si na to vzpomněli. Jeden ožungr seděl u píva, a chvílemi bez příčiny zařval: "Úúhááájajaj". Vrchní přistoupil k němu: "Neřvi mi tu, nebo tě vyhodím". Vagabund chvíli seděl potichu a cucal pivo. "Úúhááájajaj." Vrchní v klidu zahovořil: "Pán zaplatí." Číšnice ho zinkasovala, načež vrchní popadl pobudu klasickým stylem 'flígr' - jednou rukou za zadnici, druhou za límec a mrsknul s ním před knajpu do škarpy, kde bylo od jiných štamgastů řádně nach*cáno. Borec se několikrát snažil dobýt kótu, ale pokaždé byl skopnut se schodů. Ještě asi hodinu kroužil kolem vchodu a brblal směrem do hospody kletby a stežoval si každému kolemjdoucímu, že ho vyhodili.

[mod]Musel jsem to editovat, díky za pochopení ;-) (host)[/mod]

Humor na poradně musí být, to je bez debat. Jde o to udržet na fóru trvale přihlášené uživatele, kvalitní rádce. Je tu spousta chytrých lidí co chtějí a umějí pomoci a těší je "prodat" své znalosti. Je to vidět když se objeví nový thread jak utěšeně přibývá čítač zobrazení vlákna, jak se "psi vrhají na svou kořist = otázku" a těší se že potrápí plodným způsobem své mozkové závity. :-)

Ale na odreagování tu musí být i vlákna "promiskuitnějšího" charakteru, humor je kořením života a často stimuluje víc než .../teď jsem se dost zamotal/.. ehm třeba káva. :?:

Kategorie "Total Off Topic" se mi zdá jako dobrý nápad! Všechny vlákna suterénnějšího charakteru směřovat sem ;-)