Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stahování z internetu Windows 7

Mám problém ohledně stahování z internetu.
Windows 7 Ultimate 64 bit
Když stahuji nějaká data z internetu, ať už pomocí nějakého download managera (Rapget Rs)
nebo ručně ze stránek soubory se stáhnou, ale jsou poškozené.
Zkusil jsem teda přepnout do Windows XP Profesionál a ty stejná data zkusit stáhnout.
Všechno v pořádku stáhnuté, žádná chyba, žádný problém, vše funguje.
Čím to může být, že v XP stáhnu v pořádku, ale ve Windows 7 ne?
Napadlo nás jestli to nemůže dělat síťovka, ale je to jen výstřel do tmy.
Díky předem za rady

Nepoužívat download manažery nekompatibilní s Windows 7
Nepoužívat antiviry nekompatibilní s Windows 7
Nepoužívat firewally nekompatibilní s Windows 7

PS. pokud ve Windows XP "funguje stahování, ale jiné věci zas ne", může to mít i jiné důvody než software.