Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pískání TV?

Ahoj,mám takovej problém moje TV začne cca po dvou hodinách pískat....nevíte čím to může býýt???NEdělalo mi to před tím a TV je stará 5 let.Vždy jsem to vypínal normálně na ovladačí ale tedka to zkoušíím vypínat na televizi ale pořád to pííská.Díky za radu

Na 90% VF trafo. Neopravuj to sám! V lepším případě dostaneš ránu cca 15000 Voltů, v horším případě (promiň tuto formulaci) zakápneš.
Takže doporučuji opravnu. Cena bývá od 500kč,- do 1000kč,- za otevření přístroje. V mém případě s TV s 34 cm uhlopříčkou, byla stanovena cena za opravu 1000,- , výsledek - nechal jsem TV v opravně a koupil novou za 1500,-. :-D