Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Indeo Video 5.x

Dobrý den,

potřebuji poradit kde seženu kodek Indeo Video 5.x, nikde jsem jej nenalezl ke stažení. A nevím v jakém kodek packu se nachází. Děkuji

Pro upřesnění, potřeboval bych samotný kodek. Nepotřebuji to pro sebe ale pro klienta. Já na počítači mám K-lite, video lze přehrát, odinstaloval jsem K-lite a pořád jde, tak nevím co doporučit klientovi aby si stáhl. Používám XP SP3. Pod W7 ani po nainstalování codecallinone mi to nefunguje.

System Requirements

* Windows 95, 98, ME, XP, or NT/2000 (32-bit only; there is no support for Windows 64-bit Operating Systems; in addition, “Windows Vista” and “Windows 7″ are not supported)
* Pentium II or greater
* Microsoft Video for Windows and/or Windows Media Player