Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mam nieco s ATI HD2900XT

Mam nieco s grafickou,presnejsie ATI HD2900XT 512mb od Gygabite.
Proste:zapinam pc a ventilator na GK sa pusti na max a monitor ostane v rezime ako keby bol odpojeny od pc vobec nereaguje ,nic nezobrazuje.a ked necham pc stat asi den bez zapnutia tak mi normalne zapne a ventilator na GK sa spusti normalne...
neviem co stym moze byt:((...
poradte,za kazdu radu dakujem
matus
Změna předmětu, původně: Prosim pomoc!! (karel)

Pište výstižně předmět. Napište přesně, čeho se dotaz týká. Předměty typu "Pomozte plz" nebo "Dotaz" nejsou příliš vhodné, protože nic neříkají o vašem problému a těžko pak můžete očekávat včasnou odpověď.

Je to opravdu tak duševně namáhavé?

ok skusal som no nepomohlo vytiahol som ju a zase zastrcil ponapajal som kable 8pin a 6pin,a zase sa ventilator rozhucal a monitor nereaguje co dalej ?da sa s tym este nieco robit?.ale ked ten pc postoji aspon do rana tak pojde neviem preco no tak mi to raz ide a raz nie:(...