Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hackli mi Windows/WTF?/Stažení/Nouzový únik/Help

Salut, nějaký kkt se mi naboural do kompu a kompletně mi zničil windows, ale naštěstí sem rychle stihl stáhnout jiný windows(protože sem original windows 7 ultimate stratil:() a vypálil to na DVD pak ho vyndal z mechaniky a asi po 2 minutách od vypalování my spadl windows a už nešel zapnout :(, takže mam nainstalovaný nějaký jiný windows 7 než seženu original a ted je otázka, protože mi tam antivirák spamoval že mam v kompu viry atd...

Takže help jestly to něco neudělalo s tim windows co sem si vypaloval....
Stahoval sem přes CZshare a bylo to zabalený v .RAR archivu a uvnitř byl ten windows v .ISO formátu a to sem vypálil v "WINDOWS IMAGE BURNER"... takže mohlo se do toho archivu RAR nebo do .ISO něco dostat nebo změnit(nebo přenastavit WIDOWS IMAGE BURNER aby tam něco přida/udělal něco jinýho)?? Při jeho stahování/rozbalování/vypalování(btw jde to vůbec?)... nebo je vše v pořádku a ted právě nemam zavirovaný windows?? nebo uplně překopanej...

No jinak technická - ke kontrole toho instalačního dvd Windows 7 antivirem - antiviry běžně umí prohlížet archívy jako rar, zip ale neznám jedinej který umí otevřít a skontrolovat archív WIM který microsoft používá pro vistu a 7. Takže antivirem zkontroluješ maximálně instalačku xpéček spakovanou přes "expand"
(nevím jak se ta prastará komprese menuje)

http://en.wikipedia.org/wiki/Windows_Imaging_Forma t