Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nespouští se monitor

Zdravím, prosím o radu mám takový záhadný problém, už si nevím rady. Na jednom mým PC se při spuštění nespustí monitor (je to starý CRT ale funkční odskoušeno na jiném PC). Když PC zapojím na LCD co mám k jinému PC tak je vše ok. Zkrátka funkční monitor, funkční PC ale spolu to nepracuje. :-( Předtím to chvíly fungovalo a teď ani prd.

Předem dík za všechny rady.

Jaka grafika tam je, kolko ma vystupov? je aj nejaka grafika na zakl.doske? Kam strkas ten CRT a kam ten LCD? (obe maju analogovy D-Sub konektor a boli strkane do stejneho vystupu?)
Nevidis vobec nic ani BIOS ani uvodny obrazok Win, alebo sa obraz vypne az pri nacitavani Win?