Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Klávesnice - bliká mi stále kurzor

Dobrý den,chtěla bych Vás poprosit,zda by mi někdo neporadil. Má roční dcera mi něco zmáčkla na ntb na klávesnici a mě pořád bliká na kurzor. Když chci zajet šipkou o něco níž,tak mi to sjede až na konec stránky dolů. Už to mám takhle týden a nemůžu přijít na to,jak to vrátit zpátky. Moc děkuji za odpovědi,macinna:))
Změna předmětu, původně: Klávesnice (LaKr) (Kráťa)

Má roční dcera mi něco zmáčkla na ntb na klávesnici a mě pořád bliká na kurzor.

* na jakém notebooku (značka)
* jak je myšleno že bliká? Když se píše, bliká vždy. Nebo bliká ta šipka?

Když chci zajet šipkou o něco níž,tak mi to sjede až na konec stránky dolů.

V nějakém konkrétním programu, nebo třeba na ploše?

Mohla by to být zapnutá taková ta funkce, co strká kurzor ke kraji obrazovky, aby nepřekážel.

Mám minintb acer. Asi jsem to špatně vysvětlila,vlastně ani nevím,jestli to ted pochopíte.
Když si najedu na stránku a nechci pohybovat po stránce myší,ale šipkama,tak musím někam klepnout. A v tom místě,kde klepnu,tak se mi tam ukáže kurzor a jak ťukám na šipku,tak se mi řádkuje. A to myslím na kterékoliv stránce,třeba nahlavní stránce seznamu.