Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Správné využití 2 HD v PC

Dobrý den, možná vzbudím úsměv.:-).mám dotaz.:?:.Postavil jsem si PC a mám dva HD..Jeden zvolím jako systémový(případně dual-bott) a druhý na data a programy..Jaký je správný postup:?: Po instalaci OS se ovladače instalují na systémový disk anebo na datový? Také antivir a firewall už budu dávat na datový disk. Nevím, ale jestli to neni špatně a aspoň ovladače by neměli být na systémovém disku..Chci mít pořádek a tak musím vzorně začít. Pokud mne někdo pochopil a poradí..moc děkuji:-)

Já bych možná 2. disk rozdělil na 2 oddíly. Pak:

C: OS, ovladače, antivir, firewall, swap(pevná velikost). Přesměrovat složku Dokumenty. Stejně ti tam do některé hry nacpou spoustu balastu i když se jim zadá jiný disk.
D: hry
E: fotky, hudba, dokumenty,...

Velikost oddílů D a E podle předpokládaného poměru využití