Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows audio device graph isolation

Dobrý den,

potřebuji poradit. Počítač mi hlásit chybu: windows audio device graph isolation.
Když chci na netu spustit video, tak obraz jde, ale zvuk nejde.
Když si chci spustit muziku co mám v počítači, tak mi to hlásí, že je něco s windows media player.

Můžete mi pomoci?
Díky moc za odpovědi

Napis presne co ti hlasi a jak to vyzera (vcetne titulku toho okna), alebo daj screenshot, ptz to co pises ti nehlasi (resp. nie presne tak, nie je to kompletna hlaska to co pises).

Vseobecne treba skontrolovat ovl.panely - zvuky, ze jake je tam navolene default zvukove zariadenie, preinstalovat ovladace zvukovky, skontrolovat nastavenie zvukovky (ikona vpravo dole), a aj spravcu zariadeni ze ci tam vobec zvukovka je a ci neni u nej nejaky error. Pripadne by som skusil aj preinstalovat directx resp. pozrel by som nastavenie directx a start-spustit: dxdiag a tam urobit test zvukovky ze co to vypise.