Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jiný kecálek místo ICQ

Zdravím
chci přejít na nějakého jiného kecálka z icq,ale podmínkou je,aby šli přesunout všechny kontakty co mám na starém icq.
Který program máte osvědčený,nebo který doporučujete?Díky
Změna předmětu, původně: Nový kecálek místo ICQ (LaKr) (Kráťa)

Nejlepší je vyzkoušet si jich několik a pak se rozhodni, kterej ti nejvíc vyhovuje. Nejznámější jsou:
- Miranda
- Trillian
- QIP

Každýmu vyhovuje něco jinýho. Mně osobně nejvíc vyhovoval Trillian, ale měl občas problémy s diakritikou, takže jsem nucen se trápit s Mirandou.

Nono! :-) Brat to dle sebe, odsunu do zapomeni vsecky kecalky. Zakaznici ovsem otravujou, tak se musim prizpusobit. Oblibil jsem si minimalisticky QIP, i kdyz v nem postradam jista nastaveni (napr. selektivni volbu "vyskakovacich" oken zjistovani stavu). Mel jsem i Mirandu, ta mi ale k myokardu moc neprirostla.

Moje poradie:

- Trillian Astra - nie je dokonaly, ale najlepsi a najintuitivnejsi, podporuje vsetky najznamejsie protokoly, ako jediny (pouzitelny) vratane posielania suborov, video chat odteraz v bezplatnej verzii (zatial nie pre vsetky protokoly), dalej ma vsetky dolezite funkcie (pre mna) - tiez ako jediny

- Digsby - chvilu som ho pouzival ako hlavny komunikacny program, mozno pomohol dokonceniu Trillian Astra, mal ako prvy (AFAIK) facebook chat (ked nepocitam neverejnu verziu Trillian Astra), ale chybal mu Skype a niektore funkcie, inak ale jedina schopna konkurencia pre Trillian
.
dlho, dlho nic
.
- QIP - chyba mu MSN, Skype, Facebook, takze pre mna nepouzitelny
- Miranda - hmm... to je taky "muciaci nastroj"

Este k teme, konvertovat kontakty, vratane historie dokaze program Chat Log Converter+ - je nutne sa bezplatne registrovat, ale inak je zadarmo, podporuje ICQ, Skype, MSN, Yahoo, GAIM , Trillian, Digsby, Miranda, Pidgin, zatial ale nepodporuje QIP.