Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jaká je cena za provoz u switche D-Link?

Zdravím zdejší chytré hlavy, zvlášť ty se vztahem k elektrice! ;-)

Potřeboval bych znát, na kolik přijde provoz switche D-Link DES-1008D? Bude umístěn na půdě, napojený z "chodbového" elektroměru - tedy asi jen jeden tarif, provoz samozřejmě 24/7.

Nemusí to být na korunu přesně, ale ani nechci jen nějaké odhady/dohady s rozpětím několika stovek...

Poradíte? Děkuju. :beer:

Nedokážu vypočítat, kolik bude brát ten Tvůj konkrétní switch. Mám ale zkušenost z bytovky, kde se důchodci handrkovali "kdo to zaplatí, když my ten internet nechcem". Switch spotřeboval za 12 měsíců provozu energie za cca 170 Kč. Je to asi 4 roky a nechce se mi to přepočítávat na dnešní ceny. IMHO je to ale nepodstatné, kdo bude chtít, najde si.