Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno jak na 100 Hz ?

Zdravím

Potřeboval bych poradit jak lze dostat 100Hz na monitoru když hraju hry, bežně mi to jede na 60Hz a to si myslím že si kazím oči už při pár minutách mi bolejí oči tak to moc nepokouším a raději to vypnu u nějkých her to zase jede na 85Hz což se dá. Mám grafickou kartu NVIDIA GeForce 275GTX, dří u karty ATI Radeon bylo aspon v nastavení karty něco v tom smyslu "vynutit obnovovací frekvenci u her " a mohl sem si tam dát 100Hz. Což právě u NVIDIE sem nenašel. A právě u vetšiny her to ani přímo ve hře nejde nastavit ty Mz. Tak se ptám jestli není na to nějaký program nebo nějaké řešení jak by mě to pomohlo. Děkuji za odpovědi

Ked mas nahodou LCD monitor tak to neries, tie idu na 60Hz, max 75 a ociam je to jedno.
Ked mas este starsi CRT ("hruby") monitor, tak napis jaky presne ovladac grafiky si tam instaloval (odkial a jaku verziu), a skus najnovsi z www.nvidia.com, ptz myslim ze v nejakych novych (190.cosi) ma byt nejake nastavenie override refresh rate. Ale neviem zhlavy momentalne som na ATI.

No jestli máš vistu nebo 7 64bit tak jediné funkční řešení jsem našel ve výměně monitoru. Měl sem grafiku radeon 4850 i nvidii a v obou to prostě u některých hrách nešlo nastavit /ta zmíněná volba nefungovala, refresh lock v 64bit nefunguje, pokusy s upraveným profilem monitoru ..nic/.Samozřejmě mohlo to být rukama:-)