Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefunkcna siet

dobry den,mam problem zo sietou. Poobede som od PC odisiel a ked som sa rano vratil prestal mi fungovat internet, tak isto mi stmavli vsetky ikonky v starte a panely rychleho spustenia. Co sa mohlo stat? Je chyba v sieti alebo v tom ze som uplny kus debila ktory nevie pracovat s PC? Popripade ako sa to da opravit....dakujem za vase odpovede

to hore bol citat cloveka ktoremu som PC robil
K virusom, boli najdene 2 trojany a 1 roklit
plevel - to z diskom ma nenapadlo, ale snad tam bolo miesta dost
lední brtník - diky za radu s tymi ikonami

po odstraneni virusov problem pretrval a koli nedostatku casu sa v stroji vymenil HDD + nova instalacia windowsu. snad este napisem ze sa jednalo o velmi slabu zostavu, diky ...