Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nedokoncena konfiguracia Adobe Acrobat

Dobry den, prosim o pomoc pri rieseni nasledovneho problemu.
Nainstaloval som Adobe Acrobat 9 Pro (OS Win XP Pro). Po instalacii, zaregistrovani a prvom spusteni pod admin uctom som presiel na uzivatelsky ucet. Program sice funguje, ale pri kazdom pravom kliku na akykolvek subor sa spusti windows installer a spusta sa konfiguracia Adobe Acrobat. Kedze som sa toho nevedel zbavit, priradil som user uctu nachvilu adminske prava a v takomto stave som vyskusal pravy klik na subory aj spustenie samotneho programu, aby sa teda nakonfiguroval. Po odobrati admin prav problem nadalej pretrvaval. Priradil som teda zlozke Adobe Acrobat v Program Files uplne opravnenia aj pre user ucet. Problem nadalej pretrvava. Tak som si prezrel hlasenia udalosti a tie su nasledovne:
MsiInstaller ID1004
Při rozpoznávání produktu {AC76BA86-1029-4770-7760-000000000004}, funkce Distiller a součásti {B9FB6B11-D044-4D10-8013-4E93B21FFC35} došlo k chybě. Prostředek HKEY_CLASSES_ROOT\AcroDist\shell\open\command\ neexistuje.
Další informace získáte.....

MsiInstaller ID1001
Během požadavku na součást {551570F5-5C50-4312-9247-B6919900D522} došlo při rozpoznávání produktu {AC76BA86-1029-4770-7760-000000000004}, funkce AcrobatElements k chybě.
Další informace získáte....

Na strankach Microsoftu som sice nasiel vela odkazov na ID takychto udalosti, ale s inymi programami a vsetko v anglictine. Nakolko anglictinu vobec neovladam, prosim Vas o radu, ako riesit uvedeny problem.

Vopred vdaka.

Taky jsem to resil. Je to problem s omezenym uctem. Zavolej si na Adobe, reknou ti, ze mas pouzivat admin a i kdyz jsem admin byl, tak to nestacilo. potrebuje to ty superadmin prava. Reseni je klik pravym a spoustet jako admin, to se pak da, ale to me nebavi. Nesnasim ty omezeny prava a ucty a je jedno, ze za to nemuze MS, ale Adobe. Dalsim resenim je vyhodit Adobe z kontextoveho menu. To jsem udelal a jsem bez problemu a nemusim nikde klikat na spoustet jako.
Jen se divim, ze ti to dela v XP, tam mne to nikdy nedelalo problem, zacalo to az ve Viste. Ve win 7 problem zatim taky nemam.

Mne to teda nehlasilo ty chyby, co to hlasi tobe. Pokud ale vypnes Adobe v kontextovym menu, zbavis se bez problemu tech hlasek se spoustenim instalace. Vypnuty to mas za pouziti nejakyho programu behem par sekund. Delal jsem to tusim v Autoruns nebo Shellex viewer nebo jak se to jmenuje, ale pujde to i v jinych.

Nemas za co. Odstraneni z toho kontextovyho menu by melo na 100% pomoct s tim, ze se zbavis te otravne hlasky o instalaci. Mne to pomohlo na 2 PC 100%. S tim zbytkem ale nevim. Nevim jak ses ale zdatnej v PC celkove, jestli moc ne, dej si velkej pozor na to, co a kde vypinas a zapis si to nekam. Jestli to znas, tak to prejdi.